Prodej originálních dílů a příslušenství ŠKODA

Přímo na naší provozovně si můžete objednat a zakoupit nejen ŠKODA Originální díly či ŠKODA Economy díly, ale také  ŠKODA Originální příslušenství.

Stejně jako dbá automobilka na kvalitu, spolehlivost a bezpečnost nových vozů ŠKODA, klade stejně vysoké nároky také na výrobu a vývoj ŠKODA Originálních dílů. Velká část náhradních dílů je vyvíjena zároveň s novým vozem, i proto je jejich následná montáž bezproblémová a rychlá. Sortiment ŠKODA Originálních dílů zahrnuje běžné spotřební díly, karosářské díly, originální oleje, ale i čelní skla či světlomety. Na ŠKODA Originální díly je poskytována standardní dvouletou záruku. Originální díly jsou dostupné až 15 let po skončení výroby daného modelu, proto nemusíte mít obavy, že bychom na váš vůz ŠKODA neměli originální náhradní díl.

Při opravách používáme primárně právě ŠKODA Originální díly a vždy je budeme doporučovat, pokud si zákazník výslovně nepřeje jinak. Pokud však trvá na použití náhradních dílů z druhovýroby mimo nabídku ŠKODA AUTO, pak  odpovědnost a záruku za kvalitu těchto dílů nemůžeme převzít. Při sjednávání opravy doporučujeme naslouchat radám našich servisních techniků.

Šeková knížka

Využijte zvýhodnění až 20% na originální náhradní díly ŠKODA a práci! Pokud vlastníte vůz ŠKODA CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, ROOMSTER, YETI nebo SUPERB, jehož stáří je 4 a více let, je akce Šeková knížka plná slev určena právě vám. Stačí si knížku jednoduše stáhnout, nebo o ni požádat vašeho autorizovaného partnera ŠKODA.

Se šekovou knížkou získáte slevy na výměnu originálních dílů jako např. brzdových destiček, čelistí, kotoučů a bubnů, střední či zadní díl výfuku, spojky, tlumičů, motorových řemenů i dalších dílů. Slevu můžete získat i některé produkty ze ŠKODA Originálního příslušenství.

U autorizovaného servisního partnera máte jistotu, že používá ŠKODA Originální díly a výrobcem předepsané technologické postupy – dobré vlastnosti vašeho vozu tak zůstanou zachovány. Pokud chcete využít naší nabídky, stačí navštívit servisního partnera ŠKODA, který vám poskytne Šekovou knížku plnou slev. Objednat si ji můžete do své emailové schránky na ŠKODA E-shopu, nebo si ji vytisknout.

ŠKODA Economy díly

Jedná se o speciální skupinu náhradních dílů, které byly optimálně navrženy pro vozy starší 4 let, aby náklady na údržbu a opravy těchto vozidel odpovídaly jejich časové hodnotě. Nabízí tak optimální poměr mezi cenou opravy a zůstatkovou hodnotou vozidla.

Zatímco ŠKODA Originální díly a ŠKODA Výměnné díly jsou identické s díly používanými při výrobě nových vozů, u Economy dílů byl lehce snížen počet variant a upraveny jejich konstrukční vlastnosti. Jsou použity odpovídající materiály, a to nikdy na úkor kvality.

Můžete si být jisti, že stejně jako všechny produkty ŠKODA, tak i ŠKODA Economy díly jsou vyrobeny dle technologických standardů ŠKODA s důrazem na maximální kvalitu a bezpečnost. Na ŠKODA Economy díly poskytujeme standardní dvouletou záruku. Dodávají se prostřednictvím autorizované dealerské sítě ŠKODA. Jde vždy 100 % o výrobek ŠKODA AUTO. Mohou být až o 35 % levnější než Originální díly.

ŠKODA Výměnné díly

ŠKODA Výměnné díly jsou továrně renovované díly pro vozy jakéhokoli stáří. Díly jsou během renovace detailně rozebrány, vyčištěny, proměřeny a zkontrolovány. Jednotlivé součástky daného dílu jsou renovovány nebo nahrazeny zcela novými. Díky vysokému podílu opětovného využití vrácených dílů je životní prostředí v daleko menší míře zatěžováno odpadem a zároveň nedochází k plýtvání energiemi a výrobní kapacitou.

Sortiment Výměnných dílů zahrnuje kompletní motory, turbodmychadla, klimakompresory, alternátory, startéry, vodní čerpadla, spojky, vstřikovací čerpadla, trysky, katalyzátory, převodovky, třmeny kotoučových brzd a další složité celky.

Hlavní výhody výměnných dílů
Nižší cena až o 68 % v závislosti na konkrétním dílu, 100% kompatibilita s vozem, bezpečné a kvalitní díly podléhající standardům ŠKODA, ekologická recyklace starého dílu a ochrana životního prostředí.

V nabídce ŠKODA Originálního příslušenství najdete stovky položek pro všechny aktuální modely vozů ŠKODA. Od gumových koberců, přes sněhové řetězy či různé střešní nosiče až po ochranný potah sedadel pro psa.

Veškeré přepravní systémy ŠKODA musí absolvovat tzv. City Crash test. Nosič zatížený vahou 90 kg musí zůstat na karoserii i při přetížení cca 12 G trvajícím 50 milisekund, což simuluje přetížení při nehodě vozidla. S originálními nosiči ŠKODA zůstane vše na svém místě. Originální příslušenství se také testuje v různých podmínkách a ověřuje se tak například jejich vodotěsnost, odolnost vůči korozi, nosnost, pevnost nebo životnost, případně během tzv. dlouhodobých jízdních zkoušek na 60 000 km.

I v Originálním příslušenství se projevuje typická vlastnost vozů ŠKODA. Jejich montáž a manipulace s nimi je vskutku Simply Clever.

Cokoli z nabídky ŠKODA Originálního příslušenství si můžete objednat přímo na provozovně nebo přes ŠKODA e-shop, kde si v klidu domova vyberete a objednáte. Pokud si necháte objednané zboží doručit k nám (nebo kněkterému z participujících autorizovaných partnerů ŠKODA), máte dopravu zcela zdarma a rádi vám pomůžeme i s instalací příslušenství.

Ve ŠKODA E-shopu si můžete vybrat a objednat také dárkové předměty. ŠKODA Dárkové předměty to jsou miniatury vozů, hračky, dětská odstrkovadla, jízdní kola, hodinky, sportovní vybavení, cestovní zavazadla a kolekce oblečení. Nabídka dárkových předmětů se mění podle aktuální modelové řady a sezónnosti. Pořiďte si třeba stylové tričko Monte Carlo, nebo cyklistický dres v barvách ŠKODA.

Velké oblibě se těší jízdní kola ŠKODA. Je libo karbonový silniční speciál s hmotností necelých 8 kg? Nebo snad raději celoodpružené horské kolo s 29´´ plášti? V pestré kolekci sportovních kol ŠKODA si vybere každý – nadšený cykloturista stejně jako náročný profesionál. Stačí se jen rozhodnout pro hladký asfalt, nebo těžký terén. A nezapomnělo se ani na ty nejmenší. K dispozici je pro ně jak 16´´ kolo v barvách ŠKODA Motorsport, tak i první opravdový „bajk“ s přehazovačkou.

© 2018 Autoservis 3H