Autoservis 3H

AUTORIZOVANÝ SERVIS ŠKODA

V našem autorizovaném servisu ŠKODA se o Váš vůz postaráme s láskou a péčí. Provedeme na Vašem voze ŠKODA pravidelnou prohlídku, přípravu na technickou kontrolu, měření emisí a další služby. Dbáme na kvalitu, spolehlivost a bezpečnost, pracujeme podle standardů ŠKODA. Poradíme, jak se starat o vůz, aby sloužil k Vaší plné spokojenosti.

Systematické vzdělávání automechaniků i dalších pracovníků našeho servisu přímo u výrobce, v součinnosti s vybavením a předepsanou diagnostikou zajišťuje znalost a používání předepsaných postupů a aktuálních trendů v opravování automobilů.

PROČ SI VYBRAT NÁS?

Vlastníme autorizaci pro značku Škoda.

 • Proškolení pracovníci Škoda autoservisu
 • Garance na poskytnuté služby a náhradní díly
 • Používáme Škoda Originální díly, které jsou identické s těmi, které byly použity při výrobě.
 • Předem odsouhlasená cena zakázky

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 • Vybrat si autorizovaný nebo obyčejný autoservis?

  U autorizovaných servisů zákazník ví, že se o jeho vozidlo starají odborníci vyškolení na konkrétní značku a se specializovaným vybavením, což by mu zaručí provedení kvalitního servisu a údržby. V případě nezávislého servisu už je situace složitější. Může se totiž jednat o malou garážovou dílnu, které neposkytuje žádné garance a nemá vybavení v takovém rozsahu. Proto je důležité si pečlivě vybrat, komu svůj vůz svěříte.

 • Jaké náhradní díly budou použity?

  V autorizovaném servisu používáme Škoda Originální díly, které jsou identické s těmi, které byly použity při výrobě. Musí splňovat náročné testy a legislativní požadavky. Zaručují jistotu kompatibility s Vaším vozem.
  Před zpracování zakázky bude Vámi odsouhlasena cena veškerých náhradních dílů, které budou použity.

 • Jaké garance poskytujete v rámci autoservisu?

  Oproti běžných autoservisům poskytujeme záruku na odvedenou práci, tak i na náhradní díly. Garance našich služeb a spokojenost zákazníka je pro nás prioritou.

© 2018 Autoservis 3H