Využijte výhody

autorizovaného servisu ŠKODA

 

skoda serviceV našem autorizovaném servisu ŠKODA se o Váš vůz postaráme s láskou a péčí. Provedeme na Vašem voze ŠKODA pravidelnou prohlídku, přípravu na technickou kontrolu, měření emisí a další služby. Dbáme na kvalitu, spolehlivost a bezpečnost, pracujeme podle standarduů ŠKODA. Poradíme, jak se starat o vůz, aby sloužil k Vaší plné spokojenosti. 

Postaráme se o Váš vůz

Systematické vzdělávání automechaniků i dalších pracovníků našeho servisu přímo u výrobce v součinnosti s vybavením předepsanou diagnostikou zajišťuje znalost a používání předepsaných postupů a aktuálních trendů v opravování automobilů.

Pravidelné kontroly kvality ze stany ŠKODA nás nenechají usnout na vavřínech a motivují k pečlivé práci.

Proti neautorizovanému servisu my pracujeme v normohodinách. Časy na opravu máme stanoveny výrobcem a i kdyby se stalo, že na některé opravě strávíme víc času, Vy nezaplatíte nic navíc, vždy účtujeme jen částku stanovenou výrobcem.

Naším cílem je udělat co nejvíc pro Vaši jízdu vozem ŠKODA bez starostí!

 

Šeková knížka plná slev

Dopřejte si zvýhodnění až 20% na originální náhradní díly a práci! Pokud vlastníte vůz ŠKODA CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, ROOMSTER, YETI nebo SUPERB, jehož stáří je 4 a více let, je akce Šeková knížka plná slev určena právě vám. Stačí o knížku jednoduše požádat při návštěvě našeho autoservisu nebo si jí stáhnout na www.sekova-knizka.cz.

Zeptejte se nás na podrobnosti 

Na jaký vůz se akce vztahuje?

Nabídka se vztahuje na vozy ŠKODA CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, ROOMSTER, YETI a SUPERB staré čtyři a více let.

Jaké slevy jsou v rámci akce nabízeny?

  1. Sleva 20% na výměnu ŠKODA Originálních brzdových destiček, čelistí, kotoučů a bubnů – sleva se vztahuje na materiál i práci.
  2. Sleva 20% na výměnu ŠKODA Originálního středního nebo zadního dílu výfuku – sleva se vztahuje na materiál i práci.
  3. Sleva 20% na výměnu ŠKODA Originálních tlumičů – sleva se vztahuje na materiál i práci (Sleva se vztahuje i na předepsané přeměření geometrie po výměně předních tlumičů).
  4. Sleva 20% na výměnu ŠKODA originální spojkové lamely, přítlačného kotouče, vypínacího ložiska a setrvačníku – sleva se vztahuje na materiál i práci. Sleva platí pouze v případě montáže u servisního partnera ŠKODA.
  5. Sleva 15% na ŠKODA Originální řemeny, kladky a vodní čerpadla v případě výměny rozvodů (sleva zahrnuje pouze díly).
  6. Sleva 10% na ŠKODA Originální díly, je-li celková cena opravy nad 3 000 Kč vč. DPH. Do celkové ceny opravy nejsou zahrnuty hodnoty oprav, na které byl uplatněn některý z dalších šeků. Maximální výše slevy je 5 000 Kč.
  7. Pokud bude celková cena opravy vyšší než 1 000 kč (včetně DPH), můžete si vybrat jednu položku ze seznamu autokosmetiky na druhé straně šeku dle svého výběru zdarma. Do celkové hodnoty oprav pro použití tohoto šeku nejsou zahrnuty hodnoty oprav, na které byl uplatněn šek č. 1 - 6.
  8. Sleva 20% na nákup ŠKODA originálního příslušenství – sleva se nevztahuje na pultový prodej příslušenství a lze ji uplatnit pouze v případě provedené servisní práce na voze nebo montáži příslušenství. Sleva se nevztahuje na montáž příslušenství a nelze ji uplatnit na nákup zimních kompletních kol a produkty zakoupené přes ŠKODA E-shop. Šek lze kombinovat s libovolným šekem z šekové knížky.