Pneuservis
Подробнее на сайте: https://ducauto.ruhttps://leorealty.ruGo to top of pagehttps://holdcomputer.ruhttps://boldomstroi.ruhttps://houserich.ru
https://sedoauto.ru
https://elcomputer.ruhttps://comphitech.ru https://qualcomp.ru https://computertip.ruhttps://houseleux.ru http://miratalk.com/https://queauto.ruhttps://leostroi.ruhttps://teocreditus.ru

PNEUSERVIS

Provádíme sezónní přezouvání a opravy osobních a dodávkových pneu. Dále také provádíme rovnání disků, lakování disků a opravy defektů. Sezónní pneu si můžete u nás také uskladnit s možností mytí pneu před výměnou (disk s pneu se myjí ve speciální myčce na kola). Nové pneu dodáváme za internetové ceny.

Objednejte se na telefonním čísle: +420 733 737 235.

 

GEOMETRIE NÁPRAV

Řádně seřízená geometrie obou náprav je jedním ze základních předpokladů bezproblémového a bezpečného provozu vozidla. Kontrolu a seřízení geometrie provádíme na moderním, 3D diagnostickém zařízení HUNTER, což zajišťuje nejen přesnost, ale i rychlost provedení. Na tomto moderním zařízení trvá zaměření geometrie 10 minut. Využijte výhodné nabídky sezónních prohlídek 3H SERVIS zahrnujících kontrolu geometrie zdarma a pak se sami rozhodněte.

PROČ MĚŘIT GEOMETRII?

Při špatně seřízené geometrii se guma trvale smýká a nemá kontakt s vozovkou. Dochází tak k výraznějšímu opotřebení pneumatik a zvýšení riziku smyku v zatáčkách.

Další služby Autoservisu 3H:

PNEUSERVIS

AUTOSERVIS

RENOVACE DPF

NÁHRADNÍ DÍLY

RUČNÍ MYTÍ

KLEMPÍRNA / AUTOLAKOVNA

AUTOPŮJČOVNA

DOPRAVNÍ NEHODY

STK / EMISE