Klempírna / autolakovna

Подробнее на сайте: https://buildbighouse.ruhttps://fullconstruct.ruhttps://dohomebuild.ruhttps://primohouse.ruhttps://currenthouse.ruGo to top of page http://repair-yourself.ruhttps://buildthehouse.ru
https://houseconstruct.ruhttps://thehousebuilder.ruhttps://zedconstruct.ruhttps://daoconstruct.ruhttps://econedvijimosti.ru https://inedvijimosti.ruhttps://samsdelairemont.ruhttps://sdelaisvoidom.ru

KLEMPÍRNA A AUTOLAKOVNA

Potřebujete kvalitně a rychle opravit poškrábaný lak či následky dopravní nehody na karoserii vašeho vozu? Služby klempírny a lakovny poskytujeme v nejvyšší kvalitě, dle technologických postupů odpovídajících požadavkům autorizace ŠKODA, což je důležité nejen pro funkčnost, ale také pro zachování hodnoty vašeho vozu. Poskytujeme expresní termíny dokončení zakázky. Pro objednávky volejte +420 733 737 235.

KLEMPÍRNA

V 3H SERVISU pracují zkušení klempíři s mnohaletou zkušeností. Jsou pravidelně proškolováni a stále se zdokonalují v technologických postupech.

LAKOVNA

Provádíme lakovací práce jakéhokoliv rozsahu, od nalakování krytky ostřikovačů, až po nalakování celého vozidla. Používáme pouze kvalitní barvy pro dosažení nejlepších výsledků a kvality.

 

 

 

Další služby Autoservisu 3H:

PNEUSERVIS

AUTOSERVIS

RENOVACE DPF

NÁHRADNÍ DÍLY

RUČNÍ MYTÍ

KLEMPÍRNA / AUTOLAKOVNA

AUTOPŮJČOVNA

DOPRAVNÍ NEHODY

STK / EMISE