Hodnocení služeb

Jsem spokojen. Tak jednoduché to je. Samozřejmé ale ne. Tak vydržte!

Tomáš Fejfar
listopad 2017 


„Jsem dlouholetý zákazník vašeho servisu. S prací vašich zaměstnanců jsem naprosto spokojený. Přístup vašich zaměstnanců při sjednávání zakázky je perfektní, s odvedenou prací pracovníků na dílně jsem rovněž spokojený, zůstávám vám věrný a svým přátelům doporučuji využívat služeb vašeho servisu"

S pozdravem Janoušek Karol
říjen 2017“


Byl jsem plně spokojen s Vaší opravou mého vozu Renault Scénic,

S pozdravem
Pavel Kraus, Praha


S Vašimi službami jsem byla i při poslední návštěvě spokojena, hodnotím jedině kladně a doporučuji.

S pozdravem a přáním hezkého dne
Bc. Jitka Hrstková, MEDIKAAL-TT, s.r.o.


Jako dlouholetý zákazník vašeho servisu jsem se  službami i s přístupem a ochotou pracovníků servisu  naprosto spokojený.                            

S pozdravem
Ing. Janousek Karol


„Zasahovali jste u našeho služebního vozidla  - Octavia - pomoc při startování. Děkuji za pomoc. Zvlášť bych chtěl ještě poděkovat p. Civínovi, který akci zajišťoval, za trpělivost při komunikaci, vstřícnost a profesionalitu.
Díky za spolupráci

Jiří Klečka, ANEXIA s.r.o.


"Děkuji a ještě jednou dekuji za nejen profesionální a vstřícný ale i lidský přístup. Máte pocit, že jste jediný komu se chtějí věnovat... a to za velmi příznivé ceny. Jsem ráda ze jsem vás objevila."

Monika Svěráková


"Chválím a děkuji za ochotu celému týmu. Dále bych ráda vyzdvihla profesionální přístup i v případě, že se něco nepovede. Během přezutí a prohlídky bylo opomenuto umytí a voskování. Na nedostatek jsem upozornila a chybička byla bleskově napravena (odvoz a přistavení umytého auta do práce) a to vše zadarmo. Moc děkuji."

Anna Stehlíková


"Vážení, píši Vám proto, že si nepamatuji, kdy jsem byl naposledy takhle spokojený. Přístup při vyzvednutí vozu a rychlost a kvalita provedeného servisu mi zlepšily náledu na celý zbytek dne. A proč to neříct? Takhle čisté to auto nebylo už léta ! J Moc díky. I vám všem přeju hezký zbytek dne."

Mgr. Milan Záruba