Děkuji za dobře provedenou opravu mého vozu Renault Scénic.

Pavel Kraus

březen 2018


„Včera jsem jela z Pankráce a po cestě viděla 3H servis, tak mě napadlo se tam konečně zastavit, protože mi hrozně vrzaly dveře u řidiče.

Nevím jak se jmenoval usměvavý pán, který mi dveře opravil, ale chtěla bych poděkovat, protože byl moc ochotný a nejen, že mi opravil vrzající dveře a preventivně namazal i ty u spolujezdce, ale také mi odpověděl na plno "ženských" dotazů, které se týkaly aut :-) A to všechno zdarma. Vím, že to byla z pohledu tak velké firmy drobnost, zrovna měl čas, tak mi věnoval 10 minut a trochu oleje, ale mě to moc potěšilo. Až se rozhoupu si opravit škrábance na autě, tak bych díky této zkušenosti přijela určitě znovu.

Srdečně zdravím a děkuji

zákaznice Renáta

únor 2018


Pomohli jste mi nejen s opravou auta, ale vlastně i se stresíkem. Auto jsem odevzdala těsně před dovolenou a vyzvedla si ho ještě v noci hned po návratu. Perfektní práce, navíc pohodové jednání, kdy nic není nemožné. Díky, díky!

Renata Malinová

leden 2018


V prosinci jsem u vás byla na přezutí pneu, jinak k vám jezdím již létá pravidelně, ale tak spokojená jsem již dávno nebyla. Byla jsem u pana Vítězslava a kromě toho, že je profík v tom co dělá, tak to dělá s úsměvem a je radost s ním komunikovat, všechno podrobně vysvětlí. Tímhle ještě jednou děkuji a doufám, že na něj natrefím i příště :)

Beáta Porubská

leden 2018


Se službami i přístupem personálu jsem velmi spokojená. Oprava byla provedena ještě týž den a topení funguje výtečně.

Děkuji.

Stanislava Vitoňová

Leden 2018


Dovolte mi prosím krátce poděkovat všem zaměstnanců servisu 3h a to jak za perfektní práci odvedenou na mém voze, tak za vstřícnost se kterou řeší moje požadavky.

Jsem rád Vaším zákazníkem. Děkuji.

Petr Novák

Prosinec 2017


Dobry den, rad bych podekoval a ocenil pristup vasich pracovniku, kteri mi pomohli minuly tyden vyresit behem nekolika hodin necekany problem s pneu, ktery se objevil rano v den me sluzebni cesty do Svycarska. Konkretne p. Vitezslav Krejcir pomohl sehnat sadu pneu, kterou jste nemeli na sklade a pomohl vyresit muj problem. Vim, ze tato prace byla necekana a prisla nahle, nad ramec planovanych oprav a o to vic, si vazim, ze vasi pracovnici byli schopni v teto nahle a krizove situaci pomoct.

Dekuji a preji hezky den

Roman Cernovsky

Novartis s.r.o. 


prosinec 2017

Důležité je koupit hezké a dobré auto. To je věc automobilky. Životnost a činnost auta víc závisí od jeho ošetřování a to je většinou věc servisu a jeho výběru. Měl jsem štěstí, že jsem získal služby servisu 3H a desetiletí spolupráce dokazuje, že jsem vybral dobře a patří Vám za to moje poděkování.

Dr. V. Horský

prosinec 2017


 

Naprostá spokojenost.

Pan Krejčíř je muž na svém místě a tým šlape jak má ;)

Díky Jan Galetka

listopad 2017


 

Jsem spokojen. Tak jednoduché to je. Samozřejmé ale ne. Tak vydržte!

Tomáš Fejfar
listopad 2017 


„Jsem dlouholetý zákazník vašeho servisu. S prací vašich zaměstnanců jsem naprosto spokojený. Přístup vašich zaměstnanců při sjednávání zakázky je perfektní, s odvedenou prací pracovníků na dílně jsem rovněž spokojený, zůstávám vám věrný a svým přátelům doporučuji využívat služeb vašeho servisu"

S pozdravem Janoušek Karol
říjen 2017“


Byl jsem plně spokojen s Vaší opravou mého vozu Renault Scénic,

S pozdravem
Pavel Kraus, Praha


S Vašimi službami jsem byla i při poslední návštěvě spokojena, hodnotím jedině kladně a doporučuji.

S pozdravem a přáním hezkého dne
Bc. Jitka Hrstková, MEDIKAAL-TT, s.r.o.


Jako dlouholetý zákazník vašeho servisu jsem se  službami i s přístupem a ochotou pracovníků servisu  naprosto spokojený.                            

S pozdravem
Ing. Janousek Karol


„Zasahovali jste u našeho služebního vozidla  - Octavia - pomoc při startování. Děkuji za pomoc. Zvlášť bych chtěl ještě poděkovat p. Civínovi, který akci zajišťoval, za trpělivost při komunikaci, vstřícnost a profesionalitu.
Díky za spolupráci

Jiří Klečka, ANEXIA s.r.o.


"Děkuji a ještě jednou dekuji za nejen profesionální a vstřícný ale i lidský přístup. Máte pocit, že jste jediný komu se chtějí věnovat... a to za velmi příznivé ceny. Jsem ráda ze jsem vás objevila."

Monika Svěráková


"Chválím a děkuji za ochotu celému týmu. Dále bych ráda vyzdvihla profesionální přístup i v případě, že se něco nepovede. Během přezutí a prohlídky bylo opomenuto umytí a voskování. Na nedostatek jsem upozornila a chybička byla bleskově napravena (odvoz a přistavení umytého auta do práce) a to vše zadarmo. Moc děkuji."

Anna Stehlíková


"Vážení, píši Vám proto, že si nepamatuji, kdy jsem byl naposledy takhle spokojený. Přístup při vyzvednutí vozu a rychlost a kvalita provedeného servisu mi zlepšily náledu na celý zbytek dne. A proč to neříct? Takhle čisté to auto nebylo už léta ! J Moc díky. I vám všem přeju hezký zbytek dne."

Mgr. Milan Záruba