STK BEZ STAROSTÍ 

PROSTĚ BEZ PŘÍPLATKU!

 

Zajistíme ZDARMA provedení technické kontroly auta. S námi vaše vozidlo projde vždy napoprvé technickou kontrolou a bude připraveno včas pro další užití. Kromě STK také měříme emise.

Chci také STK  bez starostí

 

Proč STK

u nás?

 

 1. . Vše ZDARMA a BEZ příplatku - za samotné zajištění technické kontroly u nás nic neplatíte.
  Zpoplatněné jsou pouze tyto dodatečné úkony: vlastní prohlídka, měření emisí, případné nutné opravy pro získání STK. Placené úkony nad rámec běžné technické kontroly však vždy nejdříve konzultujeme s každým klientem.
 2. . Vše zkontrolujeme – provedeme kompletní diagnostiku potřebnou pro STK a dáme vám k ruce podrobný soupis všech možných nedostatků, které by mohly bránit požadavkům pro úspěšné absolvování technické prohlídky vašeho auta.
 3. . Veškeré nedostatky po vašem schválení rádi opravíme - odstraníme případné nedostatky a závady, když budete chtít, přímo u nás na místě. Samozřejmostí je poskytnutí fotodokumentace a vrácení vadných dílů v případě oprav
  Jaké jsou nejčastější nedostatky vozidel, které mohou zapříčinit, že neprojdete STK hned napoprvé?
 4. . Zajistíme vám prohlídku v STK – jakmile budeme vědět, že je vaše auto bez jediné chybičky, vyšleme jej na STK za vás. Nemusíte tak ztrácet čas zařizováním, objednáváním a čekáním. Jednoduše si jen vyzvednete již zkontrolované auto s platnou technickou prohlídkou.
 5. . Jsme autorizovaný servis a na trhu jsme 25 let – naše práce je pro nás zároveň i posláním. Jsme sice menší rodinná firma, ale své práci rozumíme jako nikdo jiný. Ostatně i to je ten důvod, proč úspěšně fungujeme již přes 25 let a stále rosteme.
 6. . Uděláme si na vás vždy čas – protože se nám daří, otevřeli jsme pro vás další novou dílnu. Máme k dispozici přes 10 šikovných mechaniků. Můžeme tak garantovat, že se vám i vašemu autu můžeme vždy hned plně věnovat.
 7. . Dobrá dopravní dostupnost – snadno se k nám dostanete autem, pešky i pomocí MHD.
  Jak se k nám dostat?
 8. . Můžete se k nám zastavit již brzo ráno – otevíráme již v 7. hodin a končíme kolem 18. hodiny.
 9. . Snadno u nás zaparkujete - náš autoservis disponuje také dostatkem parkovacích míst. Nemusíte se bát, že by tu pro vaše auto nebylo někdy místo.

 

Chci také STK  bez starostí

STK Praha - cena technické

prohlídky a emisí 2017

Benzín

1 419 Kč
(bez DPH)


Benzín

1 716 Kč
(s DPH)


Nafta

1 619 Kč
(bez DPH)


Nafta

1 958 Kč
(s DPH)


Emise
600 Kč (bez DPH)
Emise
726 Kč (s DPH)
Emise
800 Kč (bez DPH)

Emise
968 Kč (s DPH)

Příprava na STK
0 Kč
Příprava na STK
0Kč
Příprava na STK
0Kč 
Příprava na STK
0 Kč
STK
819 Kč (bez DPH)
STK
990 Kč (s DPH)
STK
819 Kč (bez DPH)
STK
990 Kč (s DPH)

 

Chci také STK  bez starostí

Končí vám technická a nejste si jisti, že vaše auto technickou kontrolou bez problému projde, nebo nestíháte své vozidlo připravit včas?

Nedělejte si starosti! U vašeho vozu provedeme předběžnou kontrolu stavu a jeho následnou přípravu, odstraníme případné nedostatky a závady, které by mohly bránit požadavkům pro úspěšné absolvování technické prohlídky a měření emisí.

Nebojte, s námi projdete!