Na vašem vozidle odstraníme následky po dopravní nehodě.

opravna aut po nehodě na Praze 4

Zajišťujeme rychlé opravy aut od jednoduchých oprav až po komplexní opravy automobilů po dopravních nehodách. Při opravách dodržujeme pokyny výrobců, aby námi opravený vůz splňoval vysoké bezpečnostní nároky, jako zcela nový vůz.

Bourali jste? S námi NEPLATÍTE za spoluúčast*

V pojistných smlouvách je často obsažen prvek spoluúčasti pojištěného na škodě. V praxi to znamená, že v případě nehody platíte fixní částku či procentuální část z celkové výše škody (vše odvíjí od vaší smlouvy s pojišťovnou).

Pokud si necháte opravit vozidlo u nás, uhradíme za vás po nehodě vaši spoluúčast až do výše 10 %. Tuto částku od nás obdržíte formou dárkového poukazu.

V případě celkové škody 200 000 Kč při 10% spoluúčasti, kterou byste normálně museli zaplatit ze své kapsy, nic neplatíte. Naopak od nás ještě obdržíte formou poukazu 20 000 Kč, který můžete využít na jakékoliv služby v našem autoservisu. Poukaz je přenosný a lze jej darovat komukoliv. Může sloužit tedy i jako dárek pro vaše blízké, kteří potřebují přezout auto na zimu, udělat servisní prohlídku či si jen opravit například elektroniku na autě.

 

Neodborně provedená oprava havarovaného automobilu může mít značný vliv jak na cenu vozidla, tak představovat i riziko pro celou osádku v důsledku snížené efektivity či nefunkčnosti hlavních bezpečnostních prvků. V naše autorizovaném autoservisu vám i po nehodě garantujeme, že vaše vozidlo bude splňovat nejvyšší bezpečnostní standardy, které musí splňovat nový automobil, při zachování ceny vozidla v nejvyšší možné míře.

Další důvody, proč si nechat opravit vozidlo u nás?

  • Fungujeme non-stop - 24/7/365
  • Postaráme se o vás ihned a pomůžeme vám již přímo na místě.
  • Zajistíme odtah, váš odvoz z místa nehody anebo náhradní vůz.
  • Obstaráme veškerou komunikaci s pojišťovnou nebo leasingovou společností.
  • Pomůžeme vám a poradíme i s likvidací pojistné události - jednoduše na všechno to nepříjemné zařizování nebudete sami.
  • Spočítáme vám, na kolik vás vyjde oprava vozu po nehodě.
  • Seznámíme vás s možnými riziky ještě před započetím opravárenských prací (co půjde po nehodě jednoduše opravit a jaké díly se musí zcela vyměnit).
    A ještě od nás dostanete slevu na opravy v našem autoservisu.

 

Stali jste se účastníkem nehody? Potřebujete opravit auto po nehodě?

Volejte NONSTOP na tel. č. 222 103 222

Nebo si domluvte si termín